20.06.2019 - Veľmi pekne ďakujeme za krásne fotky z našej svadby. S pánom fotografom sa nám veľmi dobre komunikovalo, bol ochotný, trpezlivý, prinášal do fotenia výborné, kreatívne návrhy a zároveň rešpektoval našej požiadavky. Oceňujeme profesionálny a zároveň priateľský prístup, precíznosť pri vytváraní fotiek, zmysel pre detail a schopnosť zachytiť tie pravé momenty. Ešte raz ďakujeme za spoluprácu.

Zdenka a Marek

18.04.2019 - Veľmi pekne ďakujeme za fotenie. Všetko prebehlo nad očakávania. Super komunikácia s fotografom, prispôsobenie termínu fotenia podľa požiadaviek. Uvoľnená atmosféra počas fotenia, a fotky sú úžasné. Služby určite využijeme znova.

Monika

11.04.2019 - Fotenie sme vyhrali vo Valentínskej súťaži a bolo to veľmi príjemne strávené poobedie v Trnave. Veľké ďakujem za krásne fotky, môžem určite len odporučiť, pán fotograf je šikovný, kreatívny a trpezlivý.
Ďakujeme!

Michaela a Juraj

31.10.2018 - Ďakujeme veľmi pekne za zachytenie krásnych momentov z jesenného fotenia. Sme veľmi radi že sme vás spoznali a vrelo odporúčame, všetkým ktorí chcú mať naozaj krásne a originálne fotky. Chcem najmä podotknúť, že sme fotili rodinné fotky s 2 malými deťmi, kde sa vyžaduje aj trpezlivosť... a takéto fotenie je náročné. Ale fotenie bolo pohodové a s úsmevom, deti sa tešili, takže prístup úžasný. Profesionalita a originálnosť na jednom mieste. V budúcnosti budeme kontaktovať určite na ďalšiu spoluprácu. Fotky sa rodine a známym veľmi páčili.               Ďakujeme ešte raz. 

Veronika s rodinou.

02.09.2018 - Boli sme veľmi spokojní s prácou fotografa.V náš veľký deň sa nám plne venoval, nemuseli sme absolútne nič riešiť a vysvetľovať -  proste profesionál. Z fotografií zo svadby nám spravil skvelý album. Môžme odporučiť každému - a určite využijeme služby aj v budúcnosti.
Janka a Paľko

27.04.2018 - Ďakujeme za geniálne fotografie z krstu. Určite ťa odporučíme aj ďalej.
Peťo

02.10.2017 - Veľké  ďakujem.  Krásne  fotky,  príjemný  fotograf.  Fotil  ako  duch,  ale  bol  všade.  Momentky super, nič umelé. Krásne. Sme veľmi  spokojní  s  profesionálnym  prístupom,  dochvíľnosťou  a  celkovo  s  výsledkom  fotografií  -  s albumom,  ktorý  nám  bol  vytvorený.  Určite budem  všetkým odporúčať a dúfam, že ešte budeme mať tú česť spolu spolupracovať. Ešte raz ďakujeme pekne.

novomanželia Ľubica a Dušan.

05.08.2017 - Ďakujeme za krásne fotky.
Monika a Peter.