Opätovne ďakujeme veľmi pekne pánovi fotografovi s pani manželkou, tentokrát za prijemne strávený čas pri jesennom fotení. Fotenie aj s deťmi formou zábavy, neskutočne milí ľudia a výsledok krásne upravené foto kde vidieť, že na každej fotke záleží. Ak niečo robí človek s radosťou a s láskou je to vidieť :) Odporúčame a určite sme sa nevideli poslednýkrát :)                Nikola a Adam

Veľmi milý a ochotný fotograf, na fotení vládla príjemná atmosféra. Oceňujem aj pomoc pani manželky, ktorá pri fotení pomáhala nie len fotografovi nastylovať okolie, ale aj nám rodičom povzbudiť, zabaviť, odreagovať deti. S výslednou úpravou fotiek a celkovou spoluprácou sme takisto spokojní. Ďakujeme a určite odporúčame :-).

Veľmi pekne ďakujem za krásne fotky mojej rodiny. Som rada, že práve u teba sme mali prvé fotky vo 4rici :). Boli sme spokojní s komunikáciou, s atmosférou a všetkým okolo fotenia. Určite odporúčam všetkými desiatimi :).


Veľmi pekne ďakujeme za krásne fotky, pána fotografa odporúčame -  bol veľmi milý, ústretový a trpezlivý. Fotky na jednotku - maximálna spokojnosť.
Lucia K.
Ďakujeme veľmi pekne za krásne fotky, veľmi rýchle dodanie, ale taktiež skvelú atmosféru pri portrétnom fotení a výbornú komunikáciu ohľadne čohokoľvek :). Ďakujeme taktiež za krásny darček - svadobný klip pri ktorom obe svadobné maminy opäť plakali (samozrejme v dobrom slova zmysle) :). Ďakujeme za všetko a teda máme za čo ... a služby vrelo odporúčame a taktiež určite v budúcnosti ešte využijeme :). Našli sme ťa náhodne na nete a nič lepšie sa nám nemohlo stať :), sme veľmi radi, že práve ty si bol súčasťou nášho dňa a to nie len z profesného hľadiska, ale tiež z hľadiska ľudského.
Nikola a Adam

S pánom fotografom sme boli nadmieru spokojní. Splnil všetky naše očakávania, pomohol s výberom miesta, mal zaujímavé nápady ako fotky či prostriedie ešte viac vyšperkovať. Svadobné fotenie prebiehalo v skvelej a uvoľnenej atmosfére, veľmi sme si to užili. Fotografie sú skutočne nádherné, po ich zhliadnutí nám vybehli slzičky. Jednoznačne bude našou prvou voľbou aj v budúcnosti, môžeme len odporučiť. Ďakujeme veľmi pekne za všetko.

Monika a Ľuboš

Chceli by sme sa poďakovať pánovi fotografovi Peťovi za úžasný ľudský aj profesionálny prístup. Svadobné fotenie dopadlo na výbornú a nad naše očakávania. Inšpiroval, poradil a akceptoval aj naše požiadavky. Vrelo ho budeme odporúčať, a dúfam, že sa nám podarí ešte niekedy stretnúť. Prajeme všetko dobré!

Zuzka a Patrik

Veľmi pekne by sme sa chceli poďakovať za zachytenie krásnych momentov z nášho svadobného dňa. So všetkým sme boli spokojní od nášho prvého stretnutia, konzultácii, ako aj pri samotnom fotení veľmi milý a priateľský prístup. Fotografie sa nám páčili, či ide  o portréty, gratulácie, alebo zachytenie momentiek pri samotnej zábave. Určite odporúčame, a ešte raz ďakujeme za krásne spomienky :-)

Janka & Leoš

Spolu s kamarátkou a jej rodinkou sme absolvovali rodinné jesenné fotenie. Fotenie prebehlo na jednotku, fotograf bol trpezlivý a
detičky si to užívali. Budeme mať krásnu spomienku na jeseň.
Veronika

V októbri sme mali jesenné fotenie s našou dcérkou.Fotenie bolo perfektné.Pán fotograf je veľmi príjemný,milý,trpezlivý.Fotky sa vydarili na jednotku.Pána fotografa môžem len vrelo odporučiť.Ďakujeme za krásne fotky a veľmi príjemne strávené nedeľné popoludnie.

Diana,Róbert a Laylinka

Veľmi pekne ďakujeme za krásne fotky z našej svadby. S pánom fotografom sa nám veľmi dobre komunikovalo, bol ochotný, trpezlivý, prinášal do fotenia výborné, kreatívne návrhy a zároveň rešpektoval naše požiadavky. Oceňujeme profesionálny a zároveň priateľský prístup, precíznosť pri vytváraní fotiek, zmysel pre detail a schopnosť zachytiť tie pravé momenty. Ešte raz ďakujeme za spoluprácu.

Zdenka a Marek

Veľmi pekne ďakujeme za fotenie. Všetko prebehlo nad očakávania. Super komunikácia s fotografom, prispôsobenie termínu fotenia podľa požiadaviek. Uvoľnená atmosféra počas fotenia, a fotky sú úžasné. Služby určite využijeme znova.

Monika

Fotenie sme vyhrali vo Valentínskej súťaži a bolo to veľmi príjemne strávené poobedie v Trnave. Veľké ďakujem za krásne fotky, môžem určite len odporučiť, pán fotograf je šikovný, kreatívny a trpezlivý.
Ďakujeme!

Michaela a Juraj

Ďakujeme veľmi pekne za zachytenie krásnych momentov z jesenného fotenia. Sme veľmi radi že sme vás spoznali a vrelo odporúčame, všetkým ktorí chcú mať naozaj krásne a originálne fotky. Chcem najmä podotknúť, že sme fotili rodinné fotky s 2 malými deťmi, kde sa vyžaduje aj trpezlivosť... a takéto fotenie je náročné. Ale fotenie bolo pohodové a s úsmevom, deti sa tešili, takže prístup úžasný. Profesionalita a originálnosť na jednom mieste. V budúcnosti budeme kontaktovať určite na ďalšiu spoluprácu. Fotky sa rodine a známym veľmi páčili.              

Ďakujeme ešte raz. 

Veronika s rodinou.


Boli sme veľmi spokojní s prácou fotografa.V náš veľký deň sa nám plne venoval, nemuseli sme absolútne nič riešiť a vysvetľovať -  proste profesionál. Z fotografií zo svadby nám spravil skvelý album. Môžme odporučiť každému - a určite využijeme služby aj v budúcnosti.
Janka a Paľko


Ďakujeme za geniálne fotografie z krstu. Určite ťa odporučíme aj ďalej.
Peťo


Veľké  ďakujem.  Krásne  fotky,  príjemný  fotograf.  Fotil  ako  duch,  ale  bol  všade.  Momentky super, nič umelé. Krásne. Sme veľmi  spokojní  s  profesionálnym  prístupom,  dochvíľnosťou  a  celkovo  s  výsledkom  fotografií  -  s albumom,  ktorý  nám  bol  vytvorený.  Určite budem  všetkým odporúčať a dúfam, že ešte budeme mať tú česť spolu spolupracovať. Ešte raz ďakujeme pekne.

novomanželia Ľubica a Dušan.Ďakujeme za krásne fotky.
Monika a Peter.